Komínové systémy Leier

Volbou komína Leier se rozhodujete pro optimální funkčnost, spolehlivost a bezpečnost, která v plné míře vyhovuje vysokým nárokům současného stavebnictví. Komíny Leier, vyrobené pomocí nejnovějších technologií z přírodních materiálů, zaručí Vám i Vaší rodině zasloužené pohodlí.

Výhody komínového systému Leier

Výhody komínového systému Leier

Kompletní komínový systémKompletní systém

Při navrhování komínového systému Leier byla věnována velká pozornost jednoduché montáži a nenáročnému provozu. Jednotlivé komínové díly jsou navrženy tak, aby byly navzájem kompatibilní. Komínový systém Leier řeší všechny detaily potřebné pro zhotovení funkčního komína, ať už jde o revizní a čisticí otvory, ukončení komína v nadstřešní části nebo díly pro připojení různých druhů kouřovodů. Každý komín se dodává zkompletován, balení obsahuje všechny komponenty potřebné pro jeho stavbu (kromě zdící malty). Odborně vyškolený personál našich smluvních partnerů ochotně doporučí komínový systém Leier, vyhovující individuálním potřebám každého zákazníka.

Komíny pro všechny typy paliv​Řešení pro všechny typy paliv

Vytvoření dobře fungujícího a správně dimenzovaného vytápění, včetně správné volby komínového systému, je nejdůležitější věc z hlediska bezpečnosti stavby a úspory prostředků na vytápění. Jelikož komínové systémy Leier jsou vhodné pro jakékoliv palivo a na různé typy spotřebičů, každý zákazník si najde vhodný komínový systém pro svou stavbu. V nabídce sortimentu Leier se nacházejí 4 základní jednoprůduchové komínové systémy, které plně vyhovují požadavkům současného stavebnictví. U dvouprůduchových komínů jsou možné kombinace všech typů komínů Leier pro jakýkoliv druh paliva.

Šamotová vložka HART pro komíny LeierOdolnost vůči korozi i agresivním kyselinám

Vnitřní část komínů Leier tvoří šamotová vložka renomovaného německého výrobce HART Keramik. V souladu s německými tradicemi mají tyto šamotové vložky prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost. Šamot má jako materiál výborné akumulační vlastnosti a dobrou odolnost vůči vyhoření, je schopen dlouhodobě odolávat vysokým teplotám. Komínové systémy Leier se vyrábějí z materiálů, které zaručují bezstarostné použití, bezpečnost komína při vyhoření sazí a odolnost vůči korozi i působení agresivních kyselin.

Přírodní materiályVyrobeno z přírodních materiálů

Základní materiál obvodových tvárnic je namíchán z přírodních surovin, které poskytují nízkou hmotnost při dodržení požadované pevnosti. Přidáním keramzitu do tvárnice se zlepšují tepelněizolační vlastnosti výrobku.

Snadná montáž komínového systému​Jednoduchá a rychlá montáž

Montáž komínového systému Leier je jednoduchá a nenáročná. Komínové díly jsou navrženy tak, aby byly navzájem kompatibilní. Komínové obvodové tvárnice jsou 33 cm vysoké, tj. na běžný metr komína potřebujeme tři tvárnice. Nenáročnou montáž usnadňuje podrobný ilustrovaný montážní návod.

Záruka

Komínové systémy Leier jsou vyrobeny z materiálů zaručujících bezpečnost jejich provozu. Na všechny typy komínových systémů poskytuje společnost Leier 33letou záruku při montáži certifikovanou firmou. Skutečná životnost komína však převyšuje dvojnásobek záruční doby.

Ventilační šachta komínů LeierVentilační šachta

Komínové systémy Leier s ventilační šachtou obsahují otvor pro vytvoření komínového průduchu a instalační otvor, který se může využít k osazení různých instalačních vedení (materiál kterých musí odolávat teplotám min. 70°C) nebo může sloužit k odvětrání vnitřních prostor stavby.

Aktuality

Krytá parkovací stání DINO

20.5.2015 Připravili jsme projekt krytých parkovacích stání DINO nejen pro autosalony. DINO promění vaši parkovací plochu v atraktivní zastřešený prostor, upoutá zákazníky již z dálky a rozšíří prodejní plochu. Více >

Nový web WWW.DOMY-NELL.CZ

1.6.2014 Připravili jsme nový web, na kterém prezentujeme podrobné informace o stavebním systému Durisol a kompletní přehled činnosti naší firmy. Kromě dodávky stavebních materiálů zajišťujeme i veškerý servis při přípravě a realizaci staveb z Durisolu. Více >

PF 2014

23.12.2013 Všem našim zákazníkům i partnerům přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný celý nový rok 2014. Více >

Exkurze ve firmě Leier na Slovensku a v Maďarsku

26.11.2013 V listopadu jsme navštívili slovenskou centrálu společnosti Leier. Pro zájemce z řad projektantů a architektů jsme uspořádali exkurzi v betonárně Leier v maďarském městečku Jánossomorja. Více >

Přerovský veletrh Postav dům, zařiď byt

12.6.2013 Zveme Vás na stavební veletrh Postav dům, zařiď byt, který se koná 14.-16. června na výstavišti v Přerově. Více >